Skip links

Asukoht

Vabaduse pst 128, Nõmme

Brontotuba on kodune 150-ruutmeetrine laste mängutuba. Asume Nõmmel, aadressil Vabaduse pst 128 ja olgu Su kodupaigaks kesklinn, Mustamäe, Laagri või Saue – oleme kergesti ligipääsetavad nii auto- kui ühistranspordiga kõigile.

Parkimine on parkimiskellaga tasuta. Kohale jõudes sisene Maximaga samast välisuksest ning liigu otse üles II korrusele!

Mida meil teha saab?

Meil saab tähistada laste sünnipäevi või niisama seltskonnaga mängima tulla. Ja kuna meie juures on huvitav olla nii täiskasvanutel kui lastel, siis võib tähistada ka emade-isade ja vanaemade-vanaisade tähtpäevi – nii on kõigil rõõmu laialt! Soovituslik vanusegrupp meie mängutuppa on 2-7 eluaastat ning mängivate laste arv võiks jääda umbes 20 kanti.

Erinevate tasapindadega ronilas saab proovile panna nii tasakaalu kui vapruse. Rõõmu pakuvad batuut ja liumägi maandumisega pallimerre. Lae küljes sõitev kiik võimaldab käte abil rippudes Tarzani kombel pika liu ette võtta. Mängumajas, nuku- või tööriistanurgas, poeleti või joonistuslaua taga saab ette võtta rahulikumaid tegevusi. Veidi vanematele pakuvad kindlasti huvi korvpalli- ja lauahokimängud. Et mängud veelgi lõbusamad oleks, võib stange pealt valida kümnete erinevate lastele mõeldud kostüümide vahel ja lasta end pildistada fotoseina ees.

Milline on köögipool?

Söögilaua taha mahub korraga umbes 20 inimest. Lisaks on meil mugav diivanite ja tumbadega istumisnurk koos lauaga.

Kööginurgas on olemas taldrikud, suuremad serveerimisnõud, kruusid, noad-kahvlid-lusikad, presskannud, filterkohvikann, veekeetja, mikrolaineahi ,väike külmkapp. Ka kohvipulber, tee ning salvrätikud on alati mängutoa poolt kööginurgas olemas.

Milliseid lisateenuseid pakume?

Soovi korral saadame broneerijatele tasuta personaliseeritud prinditava sünnipäevakutse.

Kindlasti soovitame juurde uurida ka pannkoogi cateringi, töötubade ja tegevuste läbiviimise võimalusi, selleks vaata lisateenuseid või kirjuta meile oma soovist.

Kui soovid mängutuba enne broneerimist vaatama tulla, siis helista või kirjuta ja lepime aja kokku!

P.S. Kiika kindlasti ka meie avalike ürituste rubriiki!

KOHTUMISENI ARMSAS JA KODUSES BRONTOS!