Saame tuttavaks

Asukoht

Brontotuba on vahva 150-ruutmeetrine laste mängutuba. Asume Nõmmel, aadressil Vabaduse pst 128 ja olgu Su kodupaigaks kesklinn, Mustamäe, Laagri või Saue – oleme kergesti ligipääsetavad nii auto- kui ühistranspordiga kõigile! Parkimine on parkimiskellaga tasuta. Kohale jõudes sisene Maximaga samast välisuksest ning liigu otse üles II korrusele!

Mida meil teha saab?

Bronto mängutoas saab tähistada laste sünnipäevi, beebigrupi kohtumisi, lõbutseda mänguhommikutel jne. Kuna meie juures on mugav olla nii täiskasvanutel, kui lastel, siis on meil tähistatud ka emade-isade ja vanaemade-vanaisade sünnipäevi – nii on kõigil rõõmu laialt! Soovituslik vanusegrupp meie mängutuppa on 2-7 eluaastat ning mängivate laste arv võiks jääda umbes 20 kanti.

Meil on olemas suur valik arendavaid ja lõbusaid mänguvahendeid. Erinevate tasapindadega ronilas saab proovile panna nii tasakaalu kui vapruse. Rõõmu pakuvad batuut ja liumägi maandumisega pallimerre. Lae küljes sõitev kiik võimaldab käte abil rippudes Tarzani kombel pika liu ette võtta. Mängumajas, nuku- või tööriistanurgas, poeleti või joonistuslaua taga saab ette võtta rahulikumaid tegevusi. Veidi vanematele pakuvad kindlasti huvi korvpalli- ja lauahokimängud. Et mängud veelgi lõbusamad oleks, võib stange pealt valida kümnete erinevate lastele mõeldud kostüümide vahel ja lasta end pildistada fotoseina ees.

Milline on köögipool?

Söögilaua taha mahub korraga umbes 20 inimest. Lisaks on meil kaks väikelaste söögitooli ning mugav diivanite ja tumbadega istumisnurk koos lauaga. Kööginurgas on olemas taldrikud, suuremad serveerimisnõud, kruusid, noad-kahvlid-lusikad, presskannud, filterkohvikann, veekeetja, mikrolaineahi väike külmkapp. Ka kohvipulber ning salvrätikud on alati mängutoa poolt kööginurgas olemas.

Milliseid lisateenuseid pakume?

Soovi korral saadame broneerijatele tasuta personaliseeritud prinditava sünnipäevakutse.

Brontotoa personaliseeritud prinditava sünnipäevakutse

Kindlasti soovitame juurde uurida ka pannkoogi cateringi, töötubade ja tegevuste läbiviimise võimalusi, selleks vaata lisateenuseid või kirjuta meile oma soovist.

Kui soovid mängutuba enne broneerimist vaatama tulla, siis helista või kirjuta ja lepime aja kokku!

P.S. Kiika kindlasti ka meie avalike ürituste rubriiki!

RÕÕMSATE KOHTUMISTENI ARMSAS JA KODUSES BRONTOS!