Skip links

Brontotuba (endine Bronto mängutuba) tegi 2019.a. I kvartalis läbi omanikuvahetuse ja seeläbi toimus ka sisutuses uuenduskuur. Jätsime alles suure labürint-ronila koos selle taga paikneva laes sõitva ripp-kiigega, kuid uuendasime muud sisustust ning mängutoa üleüldist väljanägemist. Eesmärk on pakkuda puhast, helget, selget, armsat ja hubast peopaika.

Kahjuks on Bronto Seiklustuba jäädavalt suletud.

Pole probleemi! Esiteks julgeme väita, et meie mängutuba on OLULISELT mahukam, kui võib-olla pealtnäha paistab ning ka väga mitmekümne-pealised seltskonnad on mugavalt pidusid pidanud. Lisaks ka see, et lapsed niikuinii peo ajal paigal ei istu ja ega vanemadki pikalt ühel kohal istuda soovi – küll vajab laps abi/tähelepanu või on midagi muud vaja toimetada.

Ja kui ikka tõesti on hirm, et jääb kitsaks – siis on hea uudis see, et meid saab broneerida, koos hubase ja kauni Fun and Zen Stuudioga, mis asub samal korrusel.

Kuigi tegevuste ideid leiab meie lisateenuste alt, oleks kõige olulisem meile lihtsalt suusõnaline soov edastada ja meie tegeleme edasi Teile sobiva lahenduse leidmisega!

Kindlasti saame pakkuda temaatilisi dekoratsioone, tegevusi ja kõike mida hing sinna juurde veel ihkab. Jällegi – räägi meile oma soovist ning meie tegeleme edasi.

Peo ärajäämisel ettemaksu summat ei tagastata, kuid Teil on võimalik seda kasutada ühe aasta jooksul uue peo broneerimiseks. Näiteks broneerite peo hoopis õele või vennale või teete sama lapse sünnipäeva uuel aastal. Kõige rohkem soovitame muidugi sünnipäev teha tagantjärele niipea kui laps on terveks saanud, siis ei jää päevakangelane oma peost täielikult ilma.