Skip links

Broneerimine

Broneerides mängutoa, olete tutvunud meie privaatsuspoliitikaga, annate broneerimise tingimustele ja mängutoa kasutamisreeglitele oma nõusoleku ning võtate vastutuse nende täitmise eest.

Broneering loetakse kinnitatuks ettemaksu laekumisel. Ettemaksu tasumata jätmisel on teenusepakkujal õigus Teie broneering kalendrist eemaldada. Kui soovite ettemaksu tasumisaja pikendust, võtke meiega ühendust.

Peo ärajätmise korral ettemaksu ei tagastata, kuid seda võib kasutada ühe aasta jooksul uue peo broneerimisel. Asenduspeole kehtib sama rendihind mis oli kehtiv esialgse peo broneerimise hetkel ning kampaaniahinnad vm soodustused ei laiene. Kui tellija jätab etteteatamata peole tulemata, kaob uue peo broneerimise õigus.

 

Ruumi kasutamise aeg ja kord

Ettevalmistusi tegema ootame Teid vastavalt kokkuleppele 30-15 min enne broneeritud aja algust. Ruum tuleb vabastada hiljemalt 10 min peale broneeritud aja lõppu (see aeg on ette nähtud teiepoolseks koristuseks). Vaba aja olemasolul saab lisatasu eest peoaega pikendada (30€/h).

Hügieeni tagamiseks viibime mängutoas ainult kas vahetusjalanõudes või sokkides. Kuna kogu põrand ei ole kaetud vaibaga, siis soovitame mittelibiseva tallaga sokke. Täiskasvanutele on kohapeal olemas sussid.

Mängutuba ei vastuta külastajate riiete ja isiklike asjade hoiustamise eest.

Peo lõppedes palume ruum mõistlikkusse seisukorda jätta – asjad enam-vähem oma kohtadele tagasi panna, välja tulnud pallid pallimerre tagasi visata ning kõik prügi prügikasti visata. Kasutatud kohalikud nõud ära pesta ning kuivatusrestile asetada. Soovi korral võib tellida meiepoolse koristuse-20€.

 

Toit ja söömine

Mängutoa söögilaua taga on kohti u 20-le inimesele. Lisaks mahub diivanilaua ümber istuma 8-10 inimest.

Külaliste kasutada on külmik, mikrolaineahi, veekeetja, kaks presskannu, morsikannud, serveerimisalused, kausid, lõikeriistad, tordilabidas, lillevaasid, ja taldrikud -lusikad-kahvlid-tassid umbes 30-le . Kui soovid olemasolevate nõude kohta täpsemalt infot, võta ühendust.

Toitu ning söömisalal olevaid tarvikuid palume mängualale mitte kaasa võtta!

Lubatud on kasutada vaid tordiküünlaid. Tordivulkaani, ilutulestiku ja muu pürotehnika kasutamine ei ole lubatud.

 

Inventar ja mängimine

Peol viibivad täiskasvanud vastutavad kogu broneeritud aja vältel peol viibivate laste järelvalve ja ohutuse ning kõige ruumides toimuva eest.

NB! Meie mängutoa mänguasjadel leidub väikesi osakesi, mistõttu palume eriti hoolsalt jälgida väikelapsi.

Laste ohutuse ja puhtuse tagamiseks ei ole lubatud söögi- ja joogiga mängualadele minek.

Turvalisuse huvides on lubatud batuudil hüpata korraga vaid ühel lapsel. Samuti võib rippkiigel sõita üks laps korraga.

Lubatud on ronida vaid selleks ettenähtud kohtades ning kindlasti mitte mängumaja katusel, akendel ega ronila võrgu küljes. Ronilasse mänguasju viia ja seal mängutoa kostüümides viibida on keelatud.

Sündmuse lõppedes peavad asjad olema samas seisukorras nagu need olid sinna saabudes.

Heli-, valgustuse ja muu tehnikaga tegelevad ainult täiskasvanud.

Eseme (mänguasja, rekvisiidi või inventari) rikkumise , eripuhastust nõudva või kogemata kaasa võtmise korral palume meid sellest teavitada kohe. Kahju tekitamisel mängutoa varale on mängutoal õigus nõuda kahju hüvitamist.