Avalikud üritused

Halloweeni pidu lastele Bronto mängutoas Tallinnas

L 31. oktoober kell 16-20

Käes on aeg, millal võib oma korraliku välimuse korraks unustada ja fantaasia käiku lasta. Kui soovid näomaalingut, luukerena poseerida või lihtsalt mängida, siis tule Brontosse. Hinnas sisalduvad näksid, näomaaling ja kostüümidega pildistamine.Hind lapsele 10€, iga järgnev laps samast perest 7€. Registreerima ei pea, tule lihtsalt kohale! Huvilised täiskasvanud on ka teretulnud!

Möödunud sündmused:

Linnalaager 5-8 aastastele! 27-31.07.2020

Ootame 5-8aastaseid lapsi linnalaagrisse, kus:
*mängime põnevaid õppe- ja rollimänge
*harjutame esinemist
*arendame eneseväljendusoskust
*paneme lapsed mõtlema ja arutlema
*räägime põnevatest teemadest nagu tervis, puhkus ja koolielu
*paneme suurt rõhku julguse kasvatamisele ja empaatiale
*õpime end kehtestama ja oma järjekorda ootama
*leiame uusi sõpru ja kohtame vanu.
Kindlasti veedame päevad lõbusalt, tegusalt ja harivalt!

Laagripäev algab kell 10 ja lõppeb kell 15. Hinna sees on lisaks õppematerjalidele ka soe toit. Laagri maksumus on 90€, sama pere teisele lapsele 70€. Osalustasu kuulub koolituskulude alla ja sellelt saab tulumaksutagastust. Lisainfot soodustuste jm kohta küsi keiu@laurieelkool.ee või telefonil 56 821 585.

Registreerumiseks täida ankeet https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScoUwj4vNKU_huMZW5_SLNvJ_ENF8Sq94VPYowSZoZwKeUSug/viewform

T-särgi disainiõhtu - oodatud on terve pere! Kõik saavad hakkama! Lapsed saavad mängutoas mängida! Neljapäeval 6. juunil Bronto mängutoas Jannseni kaubamaja II korrusel. Emade-laste T-särgi disainiõhtu, reede 10.05.2019 kell 17:30, Brontotuba Brontotuba mängu- ja peoruum kutsub: Näomaalingute- ja mängupäev - Nägu kaunistama on oodatud ka täiskasvanud. Kõik maalitud näod saavad endast ka portreefoto. Näomaalingu tegijatele tasuta mänguaeg mängutoas. T-särgi disainipäev Bronto mängutoas - Tule sõbra või perega! Nii suurtele kui väikestele!